Новини

Місцеві вибори: відомо коли “Слуга народу” представить своїх кандидатів на Херсонщині

Вчора голова партії “Слуга народу” Олександр Корнієнко та очільник фракції у ВРУ Давид Арахамія представили голову обласного штабу політсили Юрія Соболевського. Останній буде займатися розбудовою обласного осередку. На прес-конференції також було озвучено, що координатором президентської партії на Херсонщині буде нардеп Павло Павліш.

«На місцевих виборах наша партія не підніматиме загальнонаціональні питання. Ми будемо говорити про місцевий порядок денний, про господарство, про стратегії розвитку регіонів, областей, окремих міст, про те, куди ми рухаємось. Будемо говорити про те, як громаді правильно спрямовувати кошти, щоби мешканці отримували якісніші послуги, якіснішу інфраструктуру, кращий доступ до комфортного життя в своїх містах, селищах та громадах», – зазначив Олександр Корнієнко.

За його словами, “Слуга народу” оголосить кандидатів на посади очільників міст та ОТГ на Херсонщині через два-три тижні після того, як парламент офіційно оголосить про початок передвиборчої кампанії.

Сам очільник штабу Юрій Соболевський заявив, що головний акцент при виборі кандидатів буде відсутність політично-корупційного бекграунду. Але він не виключає, що у виборчих списках будуть діючі депутати та місцеві політики з досвідом.

Також ми не забудемо про тих, хто приєднався до нас півтора року тому, коли щойно починалася наша активність. Але це не означає, що людина, яка півтора року тому була з нами, 100% потрапляє у місцеве самоврядування, а ті люди, яких з нами не було, – шансів не мають. Ні, такого не буде! Ми в першу чергу націлені на формування якісних рад, якісних керівників, які дійсно зможуть змінити життя людей на краще. Це основна мета, і всі дії будуть спрямовані на реалізацію цієї мети” – наголосив Юрій Соболевський.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close