Новини

Миколаєнко виключив з порядку денного сесії проект рішення про дострокове припинення своїх повноважень

Очільник Херсона Володимир Миколаєнко виключив з порядку денного майбутнього пленарного засідання сесії міськради проект рішення про дострокове припинення своїх повноважень. Зроблено це було підчас засідання робочої групи з підготовки засідання.

Миколаєнко виключив з порядку денного сесії проект рішення про дострокове припинення своїх повноваженьПро це повідомив у соцмережах депутат міської ради Віталій Богданов. За його словами, було зняте й питання про недовіру першому заступнику міського голови Ігорю Козакову.

«На коордраді, яка погоджує порядок денний наступної сесії міськради, знову відзначився Володимир Миколаєнко. Він зняв проекти рішення «про недовіру собі та Казакову» – а це чистий «конфлікт інтересів», – пише Богданов.

Зазначимо, що обидва проекти рішень подали депутати Олег Романюк та Михайло Лінецький. Варто додати, що останній є чинним радником Миколаєнко та виконує обов’язки заступника міського голови. Обидва питання, які сьогодні, за словами Богданова, були зняті з порядку денного, вже розглядали на минулому засіданні сесії міськради, що відбулося 27 вересня. Тоді проекти рішення вносили на розгляд «з голосу». Однак депутатський корпус провалив голосування за включення їх до порядку денного.

Сам же Володимир Миколаєнко назвав такі ініціативи окремих депутатів «політичним піаром». В своєму інтерв’ю одному з місцевих видань очільник Херсона заявив, що незважаючи на провал голосування на минулій сесії, питання про дострокове припинення своїх повноважень та недовіру Козакову все ж будуть розглянуті у сесійній залі.

Додамо, що у вересні депутати міськради розглядали також проект рішення про звернення до Верховної Ради України з проханням призначити дату позачергових місцевих виборів у Херсоні. Але він також не потрапив до порядку денного через нестачу голосів.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close