Новини

На депутата Херсонської міськради Романюка можуть відкрити кримінальне провадження

Черговий скандал назріває у Херсонській міськраді. На депутата Олега Романюка можуть відкрити кримінальне провадження за фактом неправдивого повідомлення про правопорушення правоохоронним органам. Про відповідні наміри заявив сьогодні під час засідання сесії його колега по депутатському корпусу Ігор Семенчев.

“Як можна слухати Романюка, який пов’язаний з незаконним будівництвом магазину в Антонівці, з незаконною ріелторською діяльністю, який виступає опонентом протягом п’яти років по відношенню до мене, як депутата міської ради. На якій підставі він може казати речі, які не підтверджені слідством”, – заявив Семенчев.

Можливе відкриття провадження відносно Олега Романюка підтвердив начальник міської прокуратури Костянтин Гуляков.

“Якщо подавалася заява про скоєний злочин, і він розписувався про відповідальність, але ця заява не знайшла підтвердження, то подавайте заяву”, – відповів Гуляков Семенчеву.

Очільник прокуратури зазначив, що органи досудового розслідування в такому разі будуть зобов’язані внести відомості до реєстру та дати відповідну оцінку діям депутата міськради. Чи буде подавати заяву Ігор Семенчев, поки невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close