Новини

На Херсонщині комітет ВРУ відвідає перекриту дамбу Північно-Кримського каналу

Про виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань прав людини до Херсонської області повідомляє Представник Президента у Криму Антон Кориневич у соцмережах. За його словами, нардепи відвідають Херсонщину 11-12 лютого з метою ознайомлення з питаннями, пов’язанними з тимчасово окупованими територіями півостора.

Члени комітету відвідвають КПВВ “Каланчак” та перекриту дамбу Північно-Кримського каналу, заявив Кориневич.

“В ході цього візиту заплановано візит на КПВВ «Каланчак» і логічно під час цього візиту відвідати також дамбу перекритої ділянки Північно-Кримського каналу, оскільки дамба знаходиться в безпосередній близькості до КПВВ. Ніхто ні про яке відновлення водопостачання не говорить, вода з каналу піде в Крим тільки після деокупації. Жодної води до деокупації. Виїзне засідання Комітету ніяк не пов‘язане з питанням водопостачання, а має на меті ознайомлення з ситуацією біля адмінмежі з тимчасово окупованою АР Крим”, – заявив Кориневич.

Нагадємо, що раніше Юрій Арестов (депутат ВРУ від “Слуги народу) заявив, що влада України обговорювала можливість продажі води на територію анексованого Криму.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close