Новини

На Херсонщині податківці вилучили нелегального пального на майже 600 тисяч гривень

Комісія з питань виявлення та проведення перевірки розташованих на території Херсонської області об’єктів підвищеної небезпеки виїжджала за адресами незаконної реалізації та зберігання підакцизних товарів у Білозерському та Олешківському районах. Про це пише сайт Херсонської ОДА.

За результатами перевірки встановлено, що там організовано реалізацію паливно-мастильних матеріалів без відповідних дозвільних документів.

Описано та вилучено підакцизних товарів (бензин та дизельне пальне) 20 806 літрів на загальну суму понад 595 тисяч гривень. Матеріали по встановленим правопорушенням передані до ГУ Національної поліції в Херсонській області.

Працівниками управління контролю за підакцизними товарами Головного управління ДПС у Херсонській області складено акти щодо встановлених порушень, очікувана сума донарахувань у бюджет становить 1,25 млн грн.

Херсонська ОДА нагадує, що у Google-формі кожен громадянин може анонімно повідомити про нелегальні АЗС/АГЗС, що знаходяться на території Херсонської області.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close