Новини

На Херсонщині обласна Держспоживслужба віддає абсурдні накази під час карантину

Обласна Держспоживслужба під час коронавірусного карантину віддає підлеглим абсурді накази. Як вказано у документі, який потрапив у розпорядження журналістів видання «Мій Херсон», начальник облуправління Сергій Шевченко заборонив приймати участь у моніторингах та рейдах начальникам всіх районних, міжрайонних, міських управлінь та працівникам відділів безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини без усного погодження з обласним керівництвом.

На Херсонщині обласна Держспоживслужба віддає абсурдні накази під час карантину

У підлеглих Сергія Шевченко таких абсурдний наказ викликав обурення. За словами працівників різних управлінь Держпродспоживслужби, для проведення рейдів й так не вистачає фахівців. Окрім того, в районах багато спеціалістів за віком знаходяться у групі ризику зараження коронавірусною інфекцією.

Причому пункт про заборону керівникам управлінь приймати участь у безпосередній роботі у наказі Сергія Шевченко зʼявився вчора, 24 березня. Сам же документ анулював аналогічний наказ обласної Держспоживслужби. Окрім того, Сергій Шевченко в усній формі заборонив місцевим телеканалам брати коментарі для сюжетів у керівників міських управлінь.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close