Новини

На Херсонщині підробка документів обернулася для підприємця відкритим кримінальним провадженням 

На Херсонщині судитимуть директора підприємства, якого підозоюють у підробці актів виконаних робіт. Проте бажання легкої наживи обернулося відкритим кримінальним провадженням. Відповідна інформація опублікована у єдиному реєстрі судових рішень.

Правоохоронцями встановлено, що у серпні 2018-го року між компанією ТОВ  “Каховгідромонтаж” та Херсонським обласним управлінням водних ресурсів було укладено низку договорів на проведення будівельних робіт. Загалом за виконану роботу компанія отримала близько 1,3 млн грн. Проте пізніше у ході експертизи правоохоронці встановили, що директор фірми вніс до актів виконаних робіт неправдиву інформацію. Через це бюджет втратив близько 300 тис. грн.

За інформацією аналітичного порталу “youcontrol”, директором компанії ТОВ “Каховгідромонтаж” з 2011 року є мешканець Нової Каховки Максим Камишний. 

На Херсонщині підробка документів обернулася для підприємця відкритим кримінальним провадженням 

“Дії особи кваліфіковано за ч. 4 ст. 191 КК України (заволодіння чужим майном шляхом зловживання службовою особою своїм службовим становищем, вчинене у великих розмірах) та ч. 2 ст. 366 КК України (видача службовою особою завідомо неправдивих офіційних документів, внесення до офіційних документів завідомо неправдивих відомостей, що спричинило тяжкі наслідки)”, – повідомили у прес-службі прокуратури Херсонської області.

Наразі підозрюваний знаходиться на нічному домашньому арешті. 

Зазначимо, що це не перший випадок, коли Максим Камишний намагався обійти закон завдяки підробці документів. 

За даними судового реєстру, директор ТОВ «Каховгідромонтаж» у квітні 2014 році фігурував у кримінальному провадженні. А саме, правоохоронці звинувачували директора у поданні підроблених документів для участі у відкритих торгах у вересні 2013 року щодо реконструкції котельні в Шуменському мікрорайоні Херсона. Згідно з наданими документами, «Каховгідромонтаж» виконав аналогічні роботи для ПАТ «Херсонська ТЕЦ», але остання не проводила таких робіт. Утім, вже в липні кримінальне провадження щодо директора ТОВ «Каховгідромонтаж» було закрите. За матеріалами суду, обвинувачений визнав свою вину та щиро розкаявся, також його злочин не відноситься до важких.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close