Новини

На Херсонщині послаблять карантинні обмеження для ресторанів

В Україні активно вирішують нагальні питання пов’язані з поширенням Covid-19. Нагадаємо, віднедавно прийняли рішення розділити країну на кілька зон за кількістю хворих. 

Так, вчора у Києві відбулось засідання Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, за результатами якого три території визначені за рівнем поширення COVID-19 як червоні зони: по одній у Волинській, Тернопільській та Чернівецькій області.

До помаранчевої зони віднесені 10 територій: 2 – у Волинській, 4 – у Львівській, 2 – в Івано-Франківській та 2 – у Тернопільській областях.

До жовтої зони потрапили 40 територій. Херсонщина, як і очікувалось, – у зеленій зоні. За словами голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, вже від сьогодні карантин в нашій області буде послаблено. 

Як повідомляють у Херсонській міській раді, зелений рівень епідемічної безпеки не забороняє та не обмежує у часі роботу розважальних закладів (нічних клубів), а також місцям громадського харчування (кафе, ресторанів, буфетів). Тож заклади Херсона мають право працювати після 23:00.

 Зазначимо, що саме у зелених зонах навчальні заклади відкриють свої двері з 1 вересня.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close