Новини

На Херсонщині протестуватимуть ресторатори  

Сьогодні з 17:00 ресторатори планують перекрити Антонівський мост. Вони будуть вимагати скасування введення нічного заборони на роботу кафе, ресторанів, барів і дискотек.

На протест підприємців відреагував головаХерсонської ОДА Юрій Гусєв. Він запропонував їм не перекривати міст, а створити ініціативну групу та прийти на зустріч сьогодні о 17:30. 

“Я розумію, що для дуже багатьох підприємців та їх родин можливість заробітку на діяльності нічних клубів влітку на Херсонщині є критично важливою. Саме тому я вже звернувся до Уряду з пропозицією переглянути зазначені обмеження і дозволити з урахуванням епідемічної ситуації ухвалювати відповідні рішення щодо діяльності розважальних закладів на засіданнях регіональних  комісій з питань ТЕБ та НС”, – написав Гусєв.

Нагадаємо сайт “Мій Херсон” вже повідомляв, що Кабмін прийняв постанову, яка на період дії карантину з 23:00 до 07:00 забороняє роботу таких установ:

  •  розважальних закладів (нічних клубів);
  • суб’єктів господарської діяльності з надання послуг громадського харчування з організацією дозвілля або без нього (ресторанів, кафе, барів, закусочних, їдалень, кафетеріїв, буфетів тощо);
  •  закладів культури (крім кінотеатрів);

Читайте також

Один коментар

  1. Надеюсь протестующих отмудохают дубинками полицейские или я грифом от штанги. Педерасты протестующие взяли привычку по любой причине мост перекрывать, людямь в пробке в такую жару что помирать?

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close