Новини

На Херсонщині проведуть спецоперацію “Зважені і щасливі”

На території південних областей України, зокрема й на Херсонщині, проведуть спецоперацію з доволі дивною назвою – “Зважені і щасливі”. Ні, мова не про шоу на телеканалі “СТБ”, а про план дій з впровадження габаритно-вагового контролю на території трьох областей: Одеської, Миколаївської та Херсонської. Свої підписи під зверненням до Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука поставили голови ОДА перерахованих областей.

Документ у своєму телеграм-каналі опублікував нардеп та куратор партії “Слуга народу” на місцевих виборах у Херсонській області Олександр Дубінський.

Читайте також: "Дубінський у Херсоні: місцеві вибори, кандидати й те, що лишилося за кадром"

“Один з підписантів підтвердив реальність цього документу”, – написав нардеп.

Згідно з документом, спецоперація “Зважені і щасливі” пройде на території трьох областей у квітні-червні цього року. Також відомо, що для її успішного виконання будуть долучатися правоохоронні органи, співробітники Укртрансбезпеки, міжнародні партнери та громадські організації.

“Переконані, що успішна реалізація спецоперації “Зважені і щасливі”, яка передбачатиме перезавантаження структур Укртрансбезпеки, координацію усіх органів влади на рівні регіонів та центральних апаратів, а також встановлення WIM-комплексів в південних областях, дозволить успішно вирішити питання габаритно-вагового контролю в Україні”, – йдеться у звернені голів ОДА до Прем’єр-міністра України.

У своєму звернені голови облдержадміністрацій просять у Прем’єр-міністра створити й провести робочу групу, де обговорюватимуть всі аспекти реалізації спецоперації “Зважені і щасливі”.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close