Новини

На Херсонщині судитимуть керівника товариства за збитки державі на понад 156 тис грн

Бериславська місцева прокуратура затвердила та скерувала до суду обвинувальний акт щодо керівника товариства з обмеженою відповідальністю, дії якого призвели до безпідставного витрачання бюджетних коштів.

За даними слідства, в вересні 2019 року керівник під час укладення договору підряду з замовником про виконання робіт з капітального ремонту покрівлі лікарняного закладу в смт Білозерка зазначив, що товариство є платником податку на додану вартість, надавши підтверджуючі документи.

Проте пізніше з’ясувалося, що, згідно з рішенням Головного управління ДПС України у м. Києві, відповідне свідоцтво, за яким підприємство сплачує ПДВ, анульовано. Через таку недбалість особи з державного бюджету безпідставно перераховано на рахунок підприємства понад 156 тисяч гривень.

Дії обвинуваченого кваліфіковано за ч. 1 ст. 367 КК України (службова недбалість, яка полягала у неналежному виконанні службовою особою своїх службових обов’язків через несумлінне ставлення до них). Подальшу долю керівника товариства визначатиме Білозерський районний суд.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close