Новини

На Херсонщині ввели заборону на ловлю риби

У Херсонській області у період весняно-літнього нересту заборонено вилов риби.  Робиться це з метою збереження вітчизняних рибних ресурсів і створення сприятливих умов для нересту риб. Відповідне розпорядження підписав голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

“Затвердити спільні заходи щодо заборони на лов риби, інших водних біоресурсів у рибогосподарських водних об’єктах в зоні контролю Управління Державного агентства рибного господарства у Херсонській області у весняно-літній період 2020 року”, – йдеться у документі.

Згідно з розпорядженням, ловити рибу дозволять лише у спеціальних ділянках для любительського рибальства. Їх має визначити спеціальна комісія при Херсонській ОДА. Правила любительського лову риби під час нересту передбачають: вилов тільки з берега, тільки в межах населеного пункту в місцях, де немає природних нерестовищ, лише ухваленими знаряддями лову – 1 вудкою / донкою з одним гачком або спінінгом, щодо дотримання норм вилову – до 3 кг / день на людину.  

На водоймах чергуватимуть патрулі, що будуть виявляти браконьєрів.  Також працівники державного рибгоспу проводитимуть рейди на ринках з метою виявлення фактів продажу незаконно виловленої риби.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close