Новини

На Херсонщині з початку літа в ДТП загинули 12 людей

З початку літнього сезону на території Херсонської області зареєстровано майже 400 дорожньо-транспортних пригод. Внаслідок аварій 96 людей отримали травми, 12, на жаль, загинули. В Управлінні превентивної діяльності обласного главку поліції проаналізували стан аварійності та визначили, що більшість смертельних ДТП сталася у нічний час доби на вулицях міст та районних центрів.

За словами заступника начальника обласного главку поліції Дениса Захарченка, основними причинами ДТП є: перевищення швидкості руху, порушення правил маневрування та раптовий вихід пішоходів на проїжджу частину.

“У цьому році з метою профілактики аварійності на дорогах області ми збільшили кількість груп реагування територіальних відділів та відділень поліції. Правоохоронці вживають заходи щодо попередження дорожньо-транспортних пригод на автошляхах області, виявляють та документують порушення Правил дорожнього руху, проводять профілактичні бесіди з водіями транспортних засобів, учнями навчальних закладів та населенням щодо дотримання встановлених Правил дорожнього руху”, – зазначив Денис Захарченко.

Крім того, поліцейські розробили інформаційні листівки щодо основних причин виникнення ДТП, які розповсюджуються серед водіїв транспортних засобів на стаціонарних постах поліції, автозаправних станціях та у закладах торгівлі.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close