Новини

На Херсонщині злива частково затопила населений пункт

27 липня о 19:30 до оперативно-координаційного центру ГУ ДСНС України у Херсонській області надійшла інформація про те, що внаслідок ускладнення погодних умов (злива) виникло часткове підтоплення села Сокологірне Генічеського району Херсонської області. За результатами проведення побудинкового обходу встановлено, що виникло підтоплення 45 подвір’їв та будівель (в яких мешкає приблизно 80 осіб).

В місцях найбільшого скупчення води працюють мотопомпи, що перекачують воду до місця встановлення пожежної насосної станції Служби 101, від якої через прокладену магістральну лінію довжиною близько 1 км прокачується вода в штучно виритий (близько 2 км) відвідний канал. В селі проживає близько 760 людей. Евакуація місцевого населення не проводилась. Загиблих та травмованих немає.

На разі залишаються підтопленими 31 подвір’я та 34 будівлі, відкачано 5584 куб.м. води. Рівень води в будинках від 3 до 10 см., рівень води на подвір’ях від 5 до 30 см.

На місці події працює 9 одиниць техніки та 15 чоловік особового складу, з них від ДСНС 7 одиниць техніки та 13 чоловік особового складу. Від фермерських господарств залучено 2 трактора та 2 чоловіка. Додатково прибуло відділення Херсонської обласної аварійно-рятувальної служби з 3 мотопомпами. Рятувальники продовжують роботу по ліквідації надзвичайної події.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close