Новини

На херсонському пляжі “Лілея” попрацювали вандали

Щоліта благоустрій пляжу “Лілея” – одна з найобговорюваніших тем. Люди не розуміють, на що Херсонська міська рада виділяє кошти, адже його стан залишається без змін. 

Більш того, цьогоріч при вході встановили борд, де вказано,аби потрапити на територію, необхідно сплатити 10 гривень. З цього питання у місті відбувся круглий стіл, де власник споруд Олексій Тишкевич назвав такі грошові збори благодійністю. 

“Ми не змушували людей платити гроші за вхід на територію. Ми пропонували пожертвувати 10 гривень на відновлення споруд та благоустрій. Я сам цей пляж не прибираю. У мене є договір з підприємством, яке щоранку приїздить і забирає сміття. Два прибиральника зранку і ввечері приходять і підмітають”, – розповів Тишкевич. 

У свою чергу пан Тишкевич зазначив, планує кардинально змінити стан пляжу і перетворити його на улюблене місце для відпочиваючих.

“Ми робимо освітлення, відеоспостереження, завеземо пісок, зробимо мостіння між басейнами. Також установимо спортивний майданчик, контактний зоопарк і багато іншого”,- каже пан Олексій.

І хоча кардинальних змін на пляжі не спостерігається, проте умивальники і туалети вже встановили. На жаль, вистачило їх не на довго. Про це у соціальній мережі розповідає херсонець Роман Беловол.

“Пройшло два тижні, як Олексій Тишкевич встановив на пляжі нові умивальник і нові туалетні хащі! Сьогодні був на “Лілеї”, що ви нелюди робите?!?! Аби потім писати, що там розруха!? Я дуже сподіваюся, що знайдуть тих, хто це зробив і вони відповідатимуть”,- обурюється Роман. 

До речі, цьогоріч на благоустрій пляжу виділили з міського бюджету 450 тисяч гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close