Новини

На Херсонищині чоловік обікрав власного родича

На рахунку 36-річного зловмисника 4 факти крадіжок майна з території домоволодіння двоюрідного брата. Користуючись відсутністю родича вдома, підозрюваний викрадав з господарчого приміщення дорогі інструменти: зварювальний апарат, болгарку, шліфувальну машинку, шуруповерт та два нові ящики з інструментами.

Потерпілий виявив зникнення майна, коли до нього звернулася сусідка з проханням допомогти відремонтувати велосипед. Коли заявник увійшов у господарче приміщення, щоб взяти зварювальний апарат, тоді і побачив відсутність інструментів. Поліцейські провели заходи для встановлення особи зловмисника і під підозру потрапив двоюрідний брат заявника. Чоловік ніде не працював і знав, де знаходяться ключі від господарчого приміщення. Також під час подворового обходу поліцейські виявили трьох жителів села, яким підозрюваний продав викрадене за 300-400 гривень.

У своє виправдання зловмисник пояснив, що через відсутність роботи не мав грошей на власні потреби. А двоюрідний брат допомагав йому лише продуктами харчування. Чоловік здійснював крадіжки, коли заявник був на роботі. Інструменти того ж дня продавав, а гроші витрачав на спиртні напої. За усіма фактами відкриті кримінальні провадження за ст.185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close