Новини

На Херсонищині рятувальники ліквідували три пожежі на території лісогосподарств

7 квітня пожежно-рятувальним підрозділам ГУ ДСНС три рази довелося виїжджати на гасіння пожеж лісової підстилки на землях лісогосподарств області. Про це повідомляє прес-служба рятувальників. 

О 12:48 надійшла інформація про низову лісову пожежу у 36 кварталі Челбурдівського лісгоспу Олешківського лісомисливського господарства, яку вдалося ліквідувати на площі 0,27 га. Пізніше, о 15:15 низова пожежа трапилася у 57 кварталі того самого лісгоспу. Площа гасіння склала 0,03 га.

О 17:08 надійшло повідомлення про загорання травяного настилу та хвойної підстилки у 35 кварталі Раденського лісництва Олешківського району Херсонської області поблизу села Костогризово. Вогонь охопив близько 3 га сухої трави та 0,3 га лісової підстилки.

Щоб не допустити розповсюдження пожежі та переходу її у верхову на допомогу працівникам лісгоспу були направлені сили і засоби обласної Служби 101. О 19:30 пожежу було локалізовано, а 8 квітня о 08:10 повністю ліквідовано.

Від Головного управління ДСНС України у Херсонській області були залучені 6 одиниць основної пожежної техніки та 21 чоловік особового складу. Від лісового господарства були задіяні 11 одиниць техніки, 1 трактор та 24 працівники.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close