Новини

На курортах Херсонщини активізувалися поліцейські станції

Попри карантинні обмеження, літній оздоровчий сезон на Херсонщині все ж таки відкрили. Аби все пройшло на вищому рівні та без неприємностей, у курортних районах розпочали свою роботу 4 поліцейські станції: “Залізний Порт”, “Лазурне”, “Хорли” та “Арабатська стрілка”. 

Відомо, поліцейські будуть патрулювати прибережну зону, попереджати і розкривати злочини та правопорушення. Посилену увагу правоохоронці приділять контролю за дотриманням карантинних вимог. Будуть діяти спільні СОVID-патрулі поліцейських та працівників інших служб. Вони вестимуть боротьбу зі стихійною торгівлею, перевірятимуть дотримання карантинних вимог власниками пансіонатів та готелів. За безпекою на воді стежитимуть працівники відділення поліції в порту «Херсон» на службових катерах. 

«Запевняю, що поліція готова забезпечити спокійний відпочинок громадян, запобігати злочинам, якісно та своєчасно надавати допомогу відпочивальникам. Ми провели інструктажі та стройові огляди з особовим складом, всі націлені на безумовне виконання службових обов’язків. Ми зробимо все можливе, щоб гості та місцеві жителі почувалися у безпеці та в будь-якій ситуації розраховували та отримали допомогу поліції», – зазначив начальник поліції Херсонщини Олександр Прокудін. 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close