Новини

На київську акцію “Червоні лінії” з Херсонщини учасників привіз автобус новокаховського баскетбольного клубу (фото)

Вчора, 8 грудня” у Києві відбулась акція “Червоні лінії для Зеленського”. За інформацією поліції Київської області, у заході прийняли участь близько 8 тисяч чоловік. Нагадаємо, що акція була влаштована перед нормандською зустрічу, де Президент України Володимир Зеленський має зустрітися з лідерами Франції, Німеччини та Росії.

Організатори вимагали від Зеленського не йти на компроміси із Путіним по ряду питаннь — мир на Донбасі, деокупація Крима та курсу України до ЄС. Лідери політичних сил “Європейська солідарність” Петро Порошенко, “Голос” Святослав Вакарчук та “БЮТ” Юлія Тимошенко підписали спільну заяву з вимогами до Зеленського.

На київську акцію “Червоні лінії” з Херсонщини учасників привіз автобус новокаховського баскетбольного клубу (фото)

Сам же мітинг “Червоні лінії” не обішовся без скандалу. Зокрема, викрилися факти підвозу людей на Майдан та плата за участь у акції. Нардепи від “Слуги народу” Олександр Дубинський та Максим Бужанський знайли у месенджері Telegram одного з координаторів мітингу з Дніпра, який пропонував поїздку до Києва.

“Поїздка до Києва. Прошу поширити серед друзів. Збираю групу для безкоштовної поїздки до Києва на комфортному автобусі. Виїзд – 7.12. 2019, орієнтовно о 23:00. З вулиці Січеславська Набережна, біля зупинки магазин “Правобережний”. Орієнтир – офіс партії П. Порошенка. У Вас буде достатньо часу для прогулянки Києвом, потім треба буде взяти участь у мирному мітингу, який забере пару годин, за що кожен отримає компенсацію в розмірі 300 грн”,вказано у повідомлені.

Підвоз людей на Майдан Незалежності був і з Херсонської області. На фото, яке було опубліковано у соцмережах, видно автобус із херсонськими номерними знаками. Судячи з напису на лобовому склі, машина належить новокаховському баскетбольному клубу “Імпульс”, який пов`язаний із членом “Європейської солідарності”. Віталієм Перетятько. Той є співзасновником ГО “ДЮСШ “Імпульс” та виступає меценатом баскетбольного клубу.

Сам Віталій Перетятько каже, що надав автобус одній з громадських організацій на комерційній основі та особисто підтримує проведення акції “Червоні лінії”. На яких саме умовах, депутат не зазначив. Стосовно участі людей у мітингу на платній основі, Перетятко заявив, що ніхто нікому не платив.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close