Новини

На що лікарні Херсона витратили більше 10 мільйонів гривень, які отримали минулого року?

Нещодавно в міському управлінні охорони здоров’я Херсона відзвітували про кількість та вартість нового обладнання для лікарень міста, яке було придбане минулого року.

Зокрема,  міська лікарня імені Лучанського  за кошти міського бюджету придбала медичну апаратуру й обладнання, а також відремонтувала приміщення на суму 3 мільйона гривень. Серед іншого для лікарні придбали наркозно-дихальний апарат з монітором пацієнта, цифровий перетворювач для мамографії, медичне обладнання для гінекологічного відділення. А от капремонт зробили у відділенні гострої коронарної недостатності та інтервенційної радіології. На це витратили  трохи більше 2 мільйонів гривень.

На медичну апаратуру та обладнання для міської лікарні імені Тропіних минулого року витратили 4,4 мільйона гривень. Закуплено 4 апарати штучної вентиляції легень, систему безперебійного живлення, 7 насосів шприцевих, 6 моніторів пацієнта та інше.

За кошти міського бюджету оновили обладнання і для лікарні імені Карабелеша. Минулого року лікарня отримала 3,3 мільйона з бюджету міста. На ці гроші придбали 2 апарати штучної вентиляції легенів, гнучкий відеоколоноскоп, проктологічне обладнання. На капремонт приміщень лікарні витратили 1,6 мільйона гривень.

Для пологового будинку Суворовського району імені Клименко закупили ліжко для приймання пологів, транспортний інкубатор для новонароджених, 21 персональний комп’ютер. На це із міського бюджету витратили трохи більше 1 мільйона гривень.

Фото ілюстративне

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close