COVID-19Новини

У Херсонській області офіційно зафіксовано 31 випадок захворювання на COVID-19

Ще троє мешканців Херсонщини захворіли коронавірусом. Тепер у нашій області лабораторно підтверджено 31 випадок захворювання на COVID-19. Про це у соціальній мережі повідомив голова Херсонської ОДА Юрій Гусєв.

“За останню добу на Херсонщині виявлено 3 нових випадки захворювання на COVID-19.

Чоловік 50 років з Голопристанського району. Він контактував з людиною хворою на COVID-19. Зараз знаходиться на самоізоляції. Почувається добре. Підключення до апарату ШВЛ не потребує.

Жінка 48 років з Олешківського району. Контактувала з людиною хворою на COVID-19. Також знаходяться на самоізоляції та не потребує підключення до апарату ШВЛ.

Дівчина 16 років з Олешківського району. Контактувала з людиною хворою на COVID-19. Зараз знаходиться в обласній інфекційній лікарні. У неї підвищена температура, але стан задовільний, підключення до апарату штучної вентиляції легень не потребує”, – написав Юрій Гусєв.

За інформацією Національної поліції у Херсонській області з початку посиленого карантину складено 179 протоколів. За порушення умов обсервації складено 38 протоколів, з яких 26 у Каланчаці, 2 у Чаплинці та 10 у Херсоні.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close