Новини

Начальник Нацполіції Херсонщини прокоментував вбивство каховчанина

Протести та обговорення навколо резонансного вбивства каховчанина Володимира Чебукіна не вщухають. Нагадаємо, 1 січня чоловік був поранений зі зброї старшого інспектора з контролю за обігом зброї у сфері дозвільної системи сектору превенції Каховського ВП.

Родині загиблого та містяни переймають, аби справу довели до кінця і не дали винному уникнути покарання. Тому прийшли протестувати під стіни райвідділу поліції, закидавши будівлю піротехнікою. 

Проте начальник Головного управління Національної поліції у Херсонській області Олександр Прокудін запевняє, що справа буде розкритою, а винний покараний:

Запевняю вас, що Закон понад усе. Кругової поруки не буде. Не буде саботажу і перешкоджань. Розслідування обставин смерті Володимира буде справедливим та неупередженим”. 

Також Прокудін додав, що працівники каховського відділу діяли у рамках закону, проте прорахунків все ж таки допустилися, адже не вилучили автомобіль вбитого та не провели огляд. 

Найближчим часом планується провести повторну комплексну судово-медичну експертизу. Саме вона дозволить надати точні висновки, щодо характеру поранення, кількості куль, які влучили у Володимира та в якому положенні він знаходився. 

Наразі звинувачений відсторонений від посади, а справа щодо вбивства передана на розгляд Державного бюро розслідувань. Даний факт також перебуває на контролі у керівництва Міністерства внутрішніх справ та Національної поліції.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close