Новини

Нова Каховка отримала від Японії 2 млн грн на нове медичне обладнання

Нова Каховка отримала перемогу у програмі від Уряду Японії “КУСАНОНЕ”. Завдяки цьому місто отримає нове медичне обладнання для кабінету ультразвукових досліджень сучасної ультразвукової діагностичної системи експертного класу Aplio 300. Вартість обладнання – 2 млн грн. 

“Обладнання, придбане для лікарні за умовами програми “КУСАНОНЕ”, буде використовуватись за призначенням не менше 5 років, а відповідні послуги будуть надаватись пацієнтам на безоплатній основі”, – повідомили у прес-службі Новокаховської міської ради.

За умовами конкурсного відбору заявником може бути комунальна лікарня, яка діє в партнерстві з неприбутковою організацію, що має досвід реалізації проектів. Партнером проекту Нової Каховки погодився стати Всеукраїнський благодійний фонд «Допомагати просто!». В подальшому нове медичне обладнання буде передано на баланс КНП «Центральна міська лікарня міста Нова Каховка» Новокаховської міської ради.

Довідка: цифрова УЗД-система експертного класу Aplio 300 фірми Toshiba застосовується для проведення досліджень органів черевної порожнини і малого тазу, судин, серця, суглобів, поверхневих органів, а також в акушерстві та гінекології. Вона дозволяє здійснювати точні та достовірні дослідження для швидкої і правильної постановки діагнозу, виявлення захворювань на ранніх стадіях.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close