Новини

Новоспечена херсонська депутатка хоче увійти до комісії з питань транспорту та підприємництва

Новоспечена депутатка Херсонської міськради Юлія Єременко хоче увійти до складу комісії з питань транспорту та підприємництва. Відповідний проект рішення мають розглянути на наступній сесії міської ради.

Варто зазначити, що очолює цю депутатську комісію Єгор Устинов — депутат-комунальник, очільник КП “Херсонелектротранс”. Останньому закидали махінації з розміщенням МАФів на території міста. Зокрема, екс-очільник Департаменту містобудування Михайло Жаров заявив, що в депутатській комісії існує так звана “такса” на розміщення незаконних кіосків.

Нагадаємо, що Юлія Єременко прийняла присягу депутата міськради на початку липня цього року. У сесійній залі вона зайняла місце покійного Олександра Васильєва. На минулих місцевих виборах Юлія Єременко балотувалася до міськради від “Радикальної партії Олега Ляшко” та зайняла четверте місце у списку. За результатами волевиявлення жінка не потрапила до ради. Після смерті Олександра Васильєва Юлія Єременко мала зайняти його місце, але міська виборча комісія 1,5 роки не ухвалювала відповідного рішення, незважаючи на чисельні скарги та судові процеси.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close