Новини

Новостворену Чорноморську митницю тимчасово очолив колишній помічник нардепів

Херсонську та Миколаївську митниці об’єднали  в одне управління – Чорноморська митниця. Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережах голова Державної митної служби України Максим Нефьодов.

«Зареєстровані всі 16 митниць. Нагадую, це проміжна структура – з 26 робимо 16, а наступного року залишиться лише одна (але для цього ще треба зміни до закону, які вже в парламенті). Максимально форсуємо роботу, аби офіційно стартувати на самому початку грудня. На всі 16 митниць призначені виконуючі обов‘язків. Це або колишні керівники митниць, що ліквідовуються (які не ввійшли в перелік 16), заступники керівників, керівники митних постів, або працівники центрального апарату. Всі погодились на пониження по посаді, аби перейти як в.о., а не на тверді посади», – пише Нефьодов.

За його словами, завдання тимчасових керівників – реєстрація нових митниць, початок роботи та переведення людей до нових підрозділів. Далі буде оголошений конкурс на посади керівників та заступників очільників новостворених відомств.

Чорноморську митницю тимчасово очолив Олександр Шуцький – екс-керівник Сумської митниці та колишній помічник нардепів Михайла Апостола та Ігоря Бриченко. Як повідомив сам Шуцький на сторінці у соцмережах, він почав ознайомлюватися зі справами та регіоном в цілому.

«Добре розумію, що переді мною стоїть досить тяжка задача – забезпечити ефективну та результативну роботу новоствореної Чорноморської митниці. А це, як мінімум, перегляд підходів до підбору кадрів, розмова з бізнесом та створення кращих умов для його розвитку, оновлення систем контролю визначення митної вартості, забезпечення розвитку пост-митного контролю, митного аудиту та покращення інфраструктури постів», – пише Шуцький.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close