Новини

Облрада проведе службове розслідування відносно директора херсонського ВИШу

Херсонська обласна рада проведе службове розслідування відносно ректора вищого навчального закладу “Херсонська академія неперервної освіти” Анатолія Зубка. Причина проведення службового розслідування – анонімне звернення про факти корупційного правопорушення. Відповідне розпорядження підписав голова Херсонської облради Владислав Мангер.

Згідно з документом, службове розслідування буде тривати 15 днів, починаючи з 27-го січня. На момент проведення розслідування Зубко відсторонили від посади ректора. На цей період його місце займе Світлана Одайник. 

Зазначимо, що раніше Зубко вже двічі отримував догану від керівництва Херсонської обласної ради. Одну догану він отримав за недопуск спеціалістів до навчального закладу. Іншою ж його “нагородив” голова Херсонської облради Владислав Мангер за недоцільне використання бюджетних коштів. Тоді в ході перевірки було встановлено, що академія без необхідності витратила бюджетні кошти, які були передбачені у рамках фінансування реформи «Нова українська школа». Також встановлено, що комунальний заклад віддавав в оренду приміщення і давав знижку на оплату проживання в гуртожитку без погодження з обласною радою.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close