Новини

Очільник Голої Пристані ігнорує проблеми містян

Поки влада Голої Пристані робить піар на відкритті скверу біля міськради, містяни потерпають від ігнорування їхніх проблем очільником міста Олександром Бабичем. Зокрема, в соцмережах Олег Палага заявив, що міський голова вже декілька років не може допомогти його родині.

«Це вже просто неможливо! У нас на центральній вулиці 200-річчя Голої Пристані є будинок, де з ПМК 162 зноситься сміття, в подвір’ї все зароще бур’яном, комишем водяться гадюки. Звертався до Лобинцева, Трайди, але ніяких мір до них не приймається, і це не один рік. Написана заява меру і знову тиша. Сьогодні мою дружину на центральній вулиці майже не вкусила гадюка, яка швиденько заповзла до них у двір. Я хвилююся за дітей, яким я боюся дозволити грати у дворі. Чи нам потрібно сидіти і чекати поки хтось постраждає. Хто тоді буде відповідати?», – пише у соцмережах Олег.

Окремо варто зазначити, що земельна ділянка колишнього ПМК №162 наразі належить компанії ТОВ «Магістраль». Прокуратура намагається через суд її повернути у власність громади та отримати відшкодування. На думку правоохоронців, «Магістраль» використовує ділянку без відповідних документів на власність.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close