Новини

Очільник Голої Пристані відмовив місцевим медикам у пільгах на земельний податок

Очільник Голої Пристані Олександр Бабич одноособово відмовив КНП «Голопристанська центральна районна лікарня» у пільгах на земельний податок. Про це повідомили виданню «Мій Херсон» власні джерела. Відповідний лист з відмовою надіслав медикам Бабич 10 квітня.

Варто зазначити, що після реформування медзакладу в комунальне некомерційне підприємство та підписання угоди з Національною службою здоровʼя України Голопристанська ЦРЛ перестала бути бюджетною установою з 1 квітня цього року. Через це було втрачено пільгу на земельний податок.

Для вирішення проблеми керівництво лікарні звернулося до Голопристанської міськради у березні та надало копію нового статуту, що підтверджує неприбутковий статус закладу. Але питання щодо пільги на земельний податок не розглядалося навіть на депутатських комісіях. Чому Олександр Бабич та місцеві чиновники не йдуть на зустріч медикам, невідомо. Або ж очільник Голої Пристані вирішив наповнювати бюджет на свої «забаганки» будь-якими шляхами задля отримання політичних бонусів перед наступними виборами?

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close