Новини

Очільник Херсона ігнорує вимоги членів виконкому щодо Олени Мазур

Володимир Миколаєнко проігнорував вимоги членів виконавчого комітету щодо проведення службового розслідування та звільнення т.в.о. заступниці міського голови Олени Мазур. Нагадаємо, що на минулому засіданні члени виконкому оголосили недовіру чиновниці.

Причиною для звернення стали висловлювання Олени Мазур у кишеньковому онлайн-виданні, яке, за словами, членів виконкому, дискредитують виконавчий орган місцевого самоврядування та особисто Володимира Миколаєнко, як його керівника. За словами Дмитра Харланова під листом про недовіру Олені Мазур підписалися 15 членів комітету.

Вам з різних джерел говорять, що людину, яку ви призначили — непрофесіонал. Про це каже її відсутність освіти та досвіду. Про це кажуть депутати постійної комісії, очільник Департаменту ЖКГ, журналісти, більшість членів виконавчого комітету. Треба визнавати свої помилки та робити певні кадрові рішення”, – заявив Дмитро Харланов міському голові.

Конкретної відповіді від Володимира Миколаєнко не було. Він зазначив, що неправильно коли члени виконкому ігнорують думку депутатського корпусу. Також він закликав не оцінювати професіоналізм емоційно. Натомість сама Олена Мазур заявила, що заклики Харланова є політичною помстою за вимагання відставки секретаря міськради Олени Урсуленко та частиною передвиборчої гонки.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close