НовиниСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

Очільник Херсона призначить керівником нового КП «людину» Ротової: сміттєва монополія продовжується

На фоні скандалу з небезпечним сміттям із Чорногорії у міськраді починається новий — також сміттєвий. Очільником нового комунального підприємства, яке має замінити ТОВ ТД «Ітака» на міському звалищі може стати голова комісії міської ради з питань ЖКГ та депутат Сергій Собчук. Про це повідомляє у соцмережах Віталій Богданов.

«В узкому колі він сказав, шо визначився з директором нового КП, яке буде оператором на полігоні замість приватної фірми, яка завезла сумнозвісний пісочок з Чорногорії. Але …поміж трьох кандидатів: 1) Цепелев ( від Сальдо); 2) кандидат з Нікополя ( від Мазур); 3) депутат і голова комісіїЖКГ- Собчук (від Ротової Альони, власниці тої ИТАК, хай їй грець). Мер обрав звісно представника від власниці ІТАКИ!», – пише Богданов.

За його словами, Собчук вже написав відповідну заяву. Варто зазначити, що Сергій Собчук й справді є «людиною Альони Ротової» – власниці скандальної «Ітаки». Причому інформація про його призначення на посаду керівника нового КП, яке буде носити назву «Екополіс», у міськраді обговорюється не перший тиждень.

Депутат Собчук є директором ТОВ «Укржитлоексплуатація», бенефіціаром якої є донька Альони Ротової — Яна Ротова. Але це не єдиний зв`язок. У 2015 році Сергій Собчук бере кредит у фермерського господарства «Алена», яким володіє родина «регіоналки» на суму 271 тис. гривень.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close