Новини

Очільник Херсона скликає позачергові засідання виконкому та сесії міськради

Володимир Миколаєнко на 30 червня скликає позачергові засідання виконкому та сесії міськради. Про це повідомляється на офіційному сайті. У порядку денному виконавчого комітету лише одне питання — встановлення тарифу на захоронення побутових відходів КП «Екополіс», яке має замінити ТОВ «ТД Ітака» на міському звалищі.

Як вказано у відповідному повідомленні на сайті міськради, вартість захоронення однієї тони сміття може вартувати 124 гривні. Питання тарифу для комунального підприємства розглядали на минулому засіданні виконкому. Члени комітету не підтримали прийняття рішення. Під час розгляду проекту вони заявили, що керівництво «Екополісу» не надало розрахунки. Також було зазначено, що тариф не проходив через депутатські комісії.

Додамо, що керівником КП «Екополіс» було призначено людину з оточення власниці компанії «Ітака» Альони Ротової — депутата міськради Сергія Собчука. Цікаво, що й заступницею директора виявилася колишня працівниця тієї ж самої «Ітаки».

На позачергову сесію міськради виноситься два проекта рішення — затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель міста та зміни до бюджету. Обидва питання також розглядалися на минулих сесіях, але позитивного рішення прийнято не було.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close