Новини

Очільнику Голої Пристані загрожує увʼязнення на строк до 8 років

Поліція відкрила ще одне кримінальне провадження на очільника Голої Пристані Олександра Бабича. Про це повідомили журналістам видання “Мій Херсон” власні джерела. Правоохоронці кваліфікували дії чиновника за статтею “Зловживання службовим становищем, що спричино тяжкі наслідки”.

Очільнику Голої Пристані загрожує увʼязнення на строк до 8 років

Мова йде про придбання Олександром Бабичем земельної ділянки у міської ради за суттєво заниженою вартістю. Нагадаємо, що очільник Голої Пристані викупив 501 кв.м. комунальної землі за майже 200 тисяч гривень. Однак, за даними Держгеокадарсту, реальна вартість ділянки складає близько 350 тис. грн. Тобто, дії Олександра Бабича нанесли збиток бюджету Голої Пристані у сумі 150 тисяч гривень.

Санкція статті, яку інкримінують Бабичу, передбачає покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 8 років з позбавленням права займати обіймати певні посади. Окрім того, чиновнику загрожує штраф.

Додамо, що раніше поліція відкрила кримінальну справу на Олександра Бабича фактом декларування недостовірної інформації. Очільник міста приховав від НАЗК придбання вже згаданної земельної ділянки.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close