Новини

Один з кандидатів на посаду заступника начальника херсонського управління транспорту відмовився від участі у конкурсі

Олександр Керецман зняв свою кандидатуру з конкурсу на посаду заступника начальника управління транспорту Херсонської міськради. На керівний пост тепер претендуються дві людини — Сергій Ільїн та Олег Богданов. Сьогодні обидва здали письмовий екзамен. Сам же конкурс має відбутися найближчими днями.

За інформацією наших джерел, документи Олег Богданов здавав окремо від своїх конкурентів, перед тим любʼязно поспілкувавшись із скандально відомою Наталею Молнар, яка очолює відділ доріг управління транспорту. Саме Олег Богданов й є тим протеже чиновниці на керівну посаду.

Багато інформації про Олега Богданова знайти не вдалося. Відомо, що він балотувався у депутати міськради Херсона від партії “Народна влада”. Більша частина нерухомості Богданова записана на дружину. Рухоме майно повністю належить дружині, яка, судячи з декларації, й фінансово утримує родину. У 2019 році Богданов шукав роботу. Його резюме можна знайти на одному з сайтів з пошуку роботи.

Цікаво що, його дружина — Вікторія Богданова (раніше Вікторія Тян) до березня 2019 року працювала на різних посадах у обласному відділенні Антимонопольного комітету. Й прийшла вона туди за протекцією екс-очільниці комітету Альони Ротової — тієї самої скандально відомої «регіоналки», з якою повʼязаний не один корупційний скандал — починаючи від «схематозів» в Департаменті ЖКГ, закінчуючи чорногорським сміттям.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close