Новини

Перенасичення рекламою: у Херсоні введуть черговий мораторій

Херсонський виконком може ввести тимчасовий мораторій на розміщення нової зовнішньої реклами. Відповідний проект рішення включений до порядку денного засідання комітету, який призначено на 17 грудня.

У документі вказано, що причина заборони — перенасичення міста зовнішньої рекламою. Мораторій буде діяти на розміщення “нових наземних об’єктів зовнішньої реклами типу біг-борд (розмірами 3x12 м, 3x6 м), типу бек-лайт (3x4 м), типу скролл (2,65x3,47 м) та інші наземні стаціонарні середньо- та великогабаритні рекламні засоби” у центрі міста.

Діяти заборона буде до створення схеми розташування елементів благоустрою. Коли її розроблять, та чи розроблять взагалі, невідомо. В той же час, за даними управління естетики міськради, наразі у Херсоні без дозвільних документів розміщується 307 об`єктів зовнішньої реклами. Причому, власники конструкцій відомі лише в 112 випадках. Потрапили до списку управління естетики вже традиційно ФОП Самотьосов. По факту, власником цих бордів є колишній очільник екоінспекції області Устин Мальцев. Неочікувано, у переліку об`єктів є й Головне управління Нацполіції у Херсонській області. Вони без дозвільних документів встановили борд на вулиці Лютеранській.

Варто зазначити, що мораторії у Херсоні не новинка, але працюють вони, м`яко кажучи, не дуже. Особливо це помітно по МАФам та зупиночним комплексам, які не дивлячись на заборону, як міського голови, так і міськради, продовжують з`являтися у Херсоні.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close