НовиниСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

Перевезенням у затони чорногорського піску зацікавилася поліція Херсонщини

Днями Мій Херсон повідомляв, що токсичний черногорсмкій пісок, який з 2019 року перебував на території Херсонського торгового морпорту, вивезли баржами в затони №№1 і 2.

Дійшла ця інформація й до поліції. Слідчі з’ясували, що службові особи морського торгівельного порту, всупереч ухвали суду щодо зберігання арештованого чорногорського піску, самовільно змінили місце його зберігання. Вони завантажили пісок на три баржі та перемістили їх до першого та другого затону порту, повідомляє облУНП.

А відходи піску, які  утворилися після піскоструменевої обробки днищ суден у м. Бієла Республіка Чорногорія, загальною вагою 3 870 494 кг., знаходяться в трьох баржах на річці Дніпро.

За даним фактом відкрите кримінальне провадження за статтею «Незаконні дії щодо майна, на яке накладено арешт, заставленого майна або майна, яке описано чи підлягає конфіскації».

Наразі слідче управління обласного главку поліції розслідує три кримінальні провадження за фактом завезення на територію Херсонського морського торговельного порту відпрацьованого піску з Чорногорії.

Фото ілюстративне

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close