Новини

Перевіряймо кав’ярні разом: мешканців Херсонщини закликають долучитися до акції

Від 11 квітня до роботи повертаються заклади громадського харчування. Таке рішення було прийнято Кабінетом міністрів України.

Згідно з офіційним документом, кав’ярні, ресторани зможуть працювати на винос і відкрити літні майданчики просто неба. Але лише за умови, що вони є операторами ринку харчових продуктів. 

Перед відкриттям заклади перевірятимуть працівники відповідних органів. Якщо всі норми дотримані, а порушення відсутні, тоді дають зелене світло для відновлення праці. 

Але порушників вистачає і серед 12 тисяч операторів ринку харчових продуктів знайдеться хоча б один, який працюватиме не за встановленими правилами. Щоб призупиняти незаконну діяльність, ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області організовує челендж під гаслом «Завітав до кафе – перевір реєстрацію потужності!»

За словами працівників ГУ Держпродспоживслужби в Херсонській області, перевірити реєстрацію потужностей операторів ринку харчових продуктів в Херсонській області можна за посиланням: https://docs.google.com/…/1tRk80rw2urshv-5FelhJbxb2Iq…/edit…

Що дає інформація про реєстрацію споживачам? Наявність у переліку потужностей операторів ринку харчових продуктів означає, що робота закладу підконтрольна Держпродспоживслужбі. Тобто за якістю роботи слідкують.

Тож працівники закликають споживачів долучатися до челенджу та віднаходити порушників разом. Перевіряйте, фотографуйте та розміщуйте фото на власних сторінках у соціальних мережах з хештегом #перевірреєстраціюпотужності. 

Нагадаємо, херсонська екоактивістка проти нових правил для рестораторів

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close