Новини

Підперигора заблокував кошти для херсонських ОСББ по «теплим кредитам»

Сьогодні до очільника Херсона Володимира Миколаєнко прийшли голови ОСББ та активісти із мітингом. Його причиною стало блокування коштів на казначейських рахунках, які призначені на відшкодування по «теплим кредитам». Містяни обурені таким рішенням влади. За словами учасників мітингу, ОСББ не можуть отримати кошти, які міськрада заборгувала за минулий рік — близько 1,9 млн гривень.

За словами депутатки Оксани Дʼякової, рахунки у казначействі були заблоковані по листу від директора Департаменту фінансів Романа Підперигори. Раніше вона заявила, що Миколаєнко та його нова заступниця хочуть «похоронити теплі кредити».

Таку заяву депутатка зробила після вчорашнього засідання виконавчого комітету, члени якого не виділили кошти на 2020 рік та відправили проект рішення на доопрацювання.

«Сьогодні на засіданні виконкому за ініціативою міського голови Миколаєнка та депутата Мазур були зняті кошти по теплим кредитам! Ось вони,вороги ОСББ!», – написала у соцмережах Дʼякова.

Олена Мазур, до речі, прокоментувала заяву своєї колеги, назвавши її заяви маніпуляцією. Також вона нагадала, що Дʼякова не голосувала за бюджет 2020 року, тим сама зриваючи й виплати по «теплим кредитам».

Миколаєнко в кабінет викликав Романа Підперигору, де той заявив, що згадані 1,9 млн гривень були перераховані ще позавчора. Але чому тоді казначейство не віддає ОСББ кошти, невідомо. Варто зазначити, що питання «теплих кредитів» на 2020 рік мають розглянути на позачерговому засіданні виконкому. Голови ОСББ та активісти вважають, що міська влада пропише умови, при яких отримати відшкодування буде неможливо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close