НовиниСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Підперигора зірвав засідання комісії Херсонської міськради з питань контролю за організацією харчування в школах

Перше засідання робочої групи з контролю організації харчування у школах, яку створив Володимир Миколаєнко ще минулого року, зірвав депутат та директор Департаменту фінансів Роман Підперигора, повідомляє депутат Віталій Богданов у соцмережах. За його словами, чиновник відмовився реєструватися та ставити свій підпис.

«Депутат і керівник Департаменту фінансів Підперигора відмовився рееструватися і ставити підпис,зриваючи кворум засідання робочої групи, яку утворив мер!», – пише Богданов.

Варто зазначити, що багато депутатів, які заблокували рішення міськради тимчасової контрольної комісії з питання організації харчування та увійшли до складу цієї робочої групи, на засідання не прийшли.

Зазначимо, що наприкінці минулого року у міськраді була створена контрольна комісія з перевірки організації харчування у школах Херсона. Але відповідне рішення, з подачі “промерської більшості”, заблокував очільник міста Володимир Миколаєнко. Згодом він створив робочу групу, до якої увійшли 26 депутатів, які подали відповідні заяви. Зокрема у списку є прізвища Ірини Ценкер та Романа Підперигора, які наразі «розігрують» тендер на послуги харчування у школах цього року.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close