Новини

Підприємців Херсонщини просять зібрати кошти на боротьбу з коронавірусом

Бізнес Херсонщини просять зібрати кошти та гуманітарну допомогу на боротьбу з коронавірусом. Таку тезу сьогодні озвучили на засіданні спеціальної робочої групи за участю голови Херсонської ОДА Юрія Гусєва, очільника обласного центру Володимира Миколаєнко та нардепа Вадима Новинського, якого нещодавно Володимир Зеленьский призначив так званим куратором.

За словами чиновників, вже створено рахунок, на який можна перерахувати кошти. Також буде створено штаб, де буде збиратися гуманітарна допомога. Нардеп Новинський заявив, що все має бути прозоро, щоб кожен так званих меценатів зміг проконтролювати витрати коштів. Але як саме буде здійснюватися контроль, озвучено не було. Голова ОДА Юрій Гусєв заявив, що для цього буде створена окрема наглядова рада.

Депутат облради Юрій Рожков попросив нардепів внести зміни до законодавства, щоб отримати доступ до етилового спирту для виробництва антисептиків.

“В нас є монополія Укрспирту. Ми не маємо доступу до цього ресурсу”, – заявив Рожков.

Окремо призначити так званих “смотрящих” по районам запропонував “опоблоківець” та заступник голови облради Віталій Булюк. Він додав, що в свому окрузі (Скадовськ) вже почалася така робота.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close