Новини

Поліцейський отримав підозру: як правоохоронець намагався приховати сліди резонансного вбивства на Херсонщині

Офіс Генерального прокурора разом із слідчими Державного бюро розслідувань повідомили про підозру вже колишньому співробітнику Каховського відділу поліції за умисні спроби приховати справжні обставини вбивства каховчанина Володимира Чебукіна, яке сталося січня цього року. Про це повідомляє прес-служба ОГП.

У Офісі Генпрокурора також повідомили про те, як саме зловмисник в погонах намагався інсценувати самооборону. Слідство вважає, що працівник поліції був присутнім під час вбивства, у вчиненні якого підозрюєть інший колишній правоохоронець.

«За версією слідства, з метою приховати навмисне вбивство після сварки з потерпілим, одразу після смертельних пострілів стверджуваного вбивці присутніми під час злочину був розроблений план знищення доказів, фальсифікації обставин події та імітування обставин самооборони. Зокрема, вказаний поліцейський взяв травматичний пістолет потерпілого, з якого той не здійснив жодного пострілу, обмотав ногу стверджуваного вбивці брезентом та намагався зробити постріл у ногу, але не влучив. Оскільки в травматичному пістолеті потерпілого був лише один набій, план інсценування самооборони не вдалося втілити», – повідомили у ОГП.

Зловмиснику повідомлено про підозру у приховуванні особливо тяжкого злочину. Участь інших осіб, присутніх під час злочину і огляду місця події, у спробі спотворити справжні обставини вчиненого, фальсифікувати докази та ввести в оману слідство, встановлюється.

«Також Офіс Генерального прокурора та ДБР вивчають дії всіх членів слідчо-оперативної групи поліції, які виїжджали на місце вбивства та брали участь у проведенні огляду місця події. Після аналізу всіх доказів буде вирішене питання про притягнення до кримінальної відповідальності інших правоохоронців, причетних до ймовірного приховування умисного вбивства», – зазначили у ОГП.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close