НовиниСПЕЦТЕМА: БЮДЖЕТНИЙ ДЕРИБАН У ХЕРСОНСЬКІЙ МІСЬКРАДІ

Поліція перевірить інформацію про «бюджетний дерибан» в управлінні транспорту Херсонської міськради

Поліція перевірить інформацію про можливо змову херсонських чиновників навколо управління транспорту та «дерибану» бюджетних коштів, які запланували на наступний рік. Матеріали журналістів сайту «Мій Херсон» внесені до єдиного обліку Херсонського відділу поліції. Про це повідомив заступник начальника Відділу комунікації поліції області Віталій Байдаров у коментарі нашому виданню.

«Сьогодні інформація внесена до єдиного обліку. Після перевірки, якщо будуть знайдені ознаки кримінального правопорушення, матеріали будуть внесені до ЄРДР та розпочнеться досудове розслідування. Наразі до ЄРДР не внесено матеріалів за цими аудіозаписами», – заявив Віталій Байдаров.

Заступник начальника Відділу комунікації поліції області додав, що правоохоронці зареєстрували заявку начальниці управління транспорту Марини Віркун про погрози. Подробиці Віталій Байдаров не розповів, посилаючись на таемницю слідства.

Нагадаємо, що депутат міськради Віталій Богданов заявив у соцмережах, що матеріали по ситуації з управлінням транспорту вже внесені до ЄРДР.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close