Новини

Поліція встановлює обставини займання будинку у Новотроїцькому районі

Подія сталася в одному з сіл Новотроїцького району. У приватному будинку сталося займання, всередині у той час перебували без нагляду дорослих четверо дітей віком від 1 до 6 років. Старший хлопчик вибив віконне скло, вибрався на вулицю і побіг до сусідів по допомогу. Люди зреагували миттєво, вибили двері в будинку і винесли всіх дітей. Ніхто з малечі не постраждав. У будинку вигоріло три кімнати. Нині поліцейські з’ясовують обставини, за яких сталося займання будівлі.

Незабаром додому повернулася 27-річна мати дітей. Вона пояснила поліцейським, що того дня відлучилася у справах і зачинила малечу в будинку, адже не має родичів, які б доглянули за дітьми. Ця родина є на обліку як така, що перебуває у складних життєвих обставинах. Рішенням виконавчого комітету сільської ради прийнято негайне рішення відібрати дітей з сім’ї, адже своїми діями мати наразила їх на смертельну небезпеку. Нині жінку з дітьми тимчасово поміщено в лікарню.

Поліція встановлює обставини займання будинку у Новотроїцькому районі

Ювенальні поліцейські разом зі службою у справах дітей ретельно вивчають ситуацію, після проведення перевірки буде вирішуватися питання про можливе позбавлення жінки батьківських прав. У відношенні матері складено адміністративний протокол щодо невиконання обов’язків по вихованню дітей.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close