Новини

Помічник колишнього міського голови Херсона заробив 200 тисяч гривень

Олександр Ложичев подав до НАЗК декларацію перед звільненням з посади помічника міського голови Херсона. Цього року він отримав 205 тисяч гривень зарплати. В декларації також вказані 110 тисяч гривень — подарунок у грошовій формі дружині Ложичева та більше 8 тисяч грн бонусів та страхових виплат.

Олександр Ложичев задекларував дві земельні ділянки у Великолепетиському районі, які належать дружині та житловий будинок та ділянку в Херсоні, які належать третій особі. Користується родина колишнього помічника Миколаєнко двома автівками — Lexus CT200, яку дружина придбала минулого року, та Ford Edge, що записаний на третю особу. Також в декларації зазначено, що Ложичев є одним з власників фермерського господарства “Лан” у Великій Лепетисі.

Варто зазначити, що Олександр Ложичев став депутатом нової каденції Херсонської міськради від партії “Європейська солідарність”. Минулого скликання його було обрано від політсили ВО “Свобода”. Нагадаємо, що Володимир Миколаєнко цього року заробив більше 800 тисяч гривень на посаді міського голови.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close