Новини

Помічником народної депутатки Вагнер від “Слуги народу” став херсонський блогер, який критикує Зе-команду

Помічником народної депутатки від “Слуги народу” Вікторії Вагнер на громадських засадах став херсонський блогер Тарас Бузак. Відзначився він критикою влади Зеленського та Зе-команди взагалом. Сам Бузак працю на представницю президентської політсили у соцмережах не прокоментував.

Помічником народної депутатки Вагнер від “Слуги народу” став херсонський блогер, який критикує Зе-команду

За даними реєстру юридичних осіб, Бузак є підприємцем та співзасновником ГО “Асоціація блоггерів “Новамедіа”. Раніше він був головою місцевого осередку партії Сергія Тігіпко “Сильна Україна”. Цю ж партію представляла й нинішня начальниця управління комунальної власності Херсонської міськради Аліса Вербицька.

На президентських виборах Тарас Бузак увійшов до складу територіальної виборчої комісії №182 від кандидата Василя Журавльова, якого кандидатом у Президенти висунула партія “Стабільність”, яку, у свою чергу, пов`язували із політсилою “Блок Петра Порошенко” (нині “Європейська солідарність”).

Дружина нового радника Вікторії Вагнер Оксана Бузак багато років працює у Херсонській ОДА. Як вказано у її декларації, вона займає посаду головного спеціаліста управління регіональної політики. Її дохід за минулий рік склав 147 тисяч гривень. Гонорари від Херсонської обладміністрації під керівництвом Андрія Гордєєва (БПП) отримував у 2018 році й сам Тарас Бузак. Управління інформполітики ОДА виплатило йому майже 168 тисяч гривень за цивільно-правовими договорами. Ймовірно, Бузак отримував гроші за “висвітлення діяльності” облдержадміністрації.

Помічником народної депутатки Вагнер від “Слуги народу” став херсонський блогер, який критикує Зе-команду

Варто зазначити, що й Вікторія Вагнер раніше балотувалася до Херсонської міськради від “Блоку Петра Порошенко”. Також за квотою цієї політичної партії вона увійшла до складу виконавчого комітету міста. Додамо, що помічницею Вагнер є також чиновниця Херсонської міської ради Наталія Молнар.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close