НовиниПублікації

Помічником очільника Херсона стане депутат із сумнівними доходами

Депутат міськради від «Батьківщини» Олег Черненко стане помічником очільника Херсона Володимира Миколаєнко. Відповідна декларація про доходи за 2019 рік кандидата на посаду зʼявилася в реєстрі НАЗК.

Зазначимо, що інформація про призначення депутата Черненко була відома ще наприкінці минулого року. Тоді його колега Віталій Богданов заявив, що відповідна домовленість була досягнута на «таємній нараді» в кабінеті Миколаєнко. Однак, тоді Богданов зазначив, що Черненко стане радником.

У декларації за 2019 рік Олег Черненко вказав дві квартири у Херсоні, дачу та земельну ділянку в Кардашинці Голопристанського району. Їздить депутат та майбутній помічний Миколаєнко на автівці «Skoda Oktavia» 2012 року випуску.

Помічником очільника Херсона стане депутат із сумнівними доходами Помічником очільника Херсона стане депутат із сумнівними доходами

Задекларував Черненко колекції марок, придбанних у 2008-му за 175 тисяч гривень, та 24 картини професійних художників за 270 тисяч. Останні від придбав 2018 року. Хоча у минулорічній декларації депутата вказані лише 15 полотен за 75 тисяч гривень. Цікава ситуація із марками — у 2019-му їх стало більше, а вартість колекції виросла з 57 тисяч гривень до 175 000.

Помічником очільника Херсона стане депутат із сумнівними доходами Помічником очільника Херсона стане депутат із сумнівними доходами

Судячи з декларацій, Олег Черненко 4 роки не отримує доходи, але у 2019-му збільшив готівкові збереження на 80 тисяч гривень. Тепер депутат зберігає «під матрацом» 230 тисяч, а не 150, як вказано у декларації за 2018 рік. Звідки зʼявилися кошти, невідомо.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close