Новини

Поновлення заступника Олешківскього міського голови: поліція відкрила кримінальне провадження

Поліція відкрила кримінальне провадження за фактом невиконання службовими особами Олешківської міської ради рішення Цюрупинського районного суду щодо поновлення на посаді першого заступника Олешківського міського голови Андрія Литвакова. Про вказано у відповідній судовій ухвалі Новокаховського міського суду.

“Не виконуючи рішення Цюрупинського районого суду Херсонської області від 19.09.2018, Олешківська міська рада Херсонської області направила апеляцію на вказане рішення, яка була розглянута суддею П`ятого апеляційного адміністративного суду, та 20.12.2018 винесена постанова про залишення без задоволення апеляційної скарги Олешківської  міської ради Олешківського району Херсонської області та рішення про поновлення ОСОБА_1 на роботі залишене без змін. Після отримання Олешківської міською радою Херсонської області постанова Пятого апеляційного адміністративного суду від 20.12.2018 по справі № 664/1995/17 та рішення Цюрупинського районого суду Херсонської області від 19.09.2018 по справі № 664/1995/17 не були виконані Олешківською міською радою Херсонської області та ОСОБА_1 не був поновлений на роботі. ОСОБА_1 був поновлений на посаді першого заступника Олешківського міського голови лише на підставі рішення № 847 від 09.08.2019 сорок девятої сесії Олешківської міської ради Олешківського району Херсонської області VII скликання», – вказано у судовій ухвалі.

Нагадаємо, що Херсонський окружний адміністративний суд відкрив провадження про перегляд свого ж рішення по справі за позовом «поновленного на посаді» заступника Олешківського міського голови Андрія Литвакова до міськради про стягнення середнього заробітку. Тепер звільнений чиновник вимагає компенсації у розмірі 196 тисяч гривень замість 128, як раніше постановив суд.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close