Новини

Працівники херсонського заводу заявили про рейдерське захоплення

Працівники Заводу карданних валів заявили про рейдерське захоплення майна. Вони зазначили, що нові власники заводу купили його за 11 мільйонів гривень. За словами мітингарів, сьогодні завод закритий, робітників не пустили на робочі місця.

«Вони заявили, що їх цікавить лише майно — пансіонат площею 11 гектарів у Залізному Порту, табір відпочинку у селі Красне. Якщо б нових власників цікавив сам завод та виборництво, то нас би пустили на роботу», – заявив представник трудового колективу заводу.

З ініціативною групою зустілися заступники голови Херсонської ОДА Дмитро Бутрій та Вадим Чабан. Вони заявили, що питання на контролі керівництва обладміністрації. Також мають підключитися правоохоронці. Сам голова Херсонської ОДА до працівників заводу не вийшов.

Представник працівників заводу заявив, що наразі нові власники намагаються вивезти все обладнання. Викупила завод ТОВ «Автоград-Херсон». Одним із бенефіціарів компанії — депутат міськради Валерій Боржков.

Представник поліції заявив мітингарям, що наразі відкрито кримінальне провадження відносно дій ліквідатора заводу. Наразі очікується відповідь від Міністерства юстиції щодо дій арбітражного керуючого, який проводив торги.

“Нами було направлено до суду клопотання про накладення арешту на майно заводу. Зʼявилася інформація про те, що нові власники можуть вивезти обладнання, яке там залишилось. Але суд в арешті відмовив”, – заявив представник поліції.

Він зазначив, що іншим рішенням суду майно заводу було взято під охорону “Поліції охорони”. Керівництво ОДА запропонувало представникам трудового колективу заводу написати заяву до поліції за фактом недопущення працівників та орендарів на робочі місця. За словами Дмитра Бутрія, ситуація буде розглянута на засідання антирейдерського штабу обладміністрації або буде створена окрема робоча група.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close