Новини

Працівники поліції розшукали двох неповнолітніх дітей, які втекли не попередивши рідних

Працівники поліції знайшли двох неповнолітніх, які вирішили не попереджуючи рідних піти гуляти. Неповнолітні вже неодноразово залишали місця свого проживання. Наразі поліцейські повернули їх додому та провели виховні бесіди.

З гуртожитку у Корабельному районі Херсона пішов гуляти і не повернувся 17-річний хлопець, який нікого не попередив про своє місцезнаходження. Працівники поліції поспілкувались з його знайомими та друзями, дізнались місця його можливого перебування. Також поліцейським допомогли небайдужі громадяни, які побачили у соціальних мережах, що хлопця розшукують та повідомляли про місця, де бачили неповнолітнього. Поліцейські встановили місцезнаходження хлопця. Він знаходився в одному з сіл Дніпровського району. З хлопцем було все добре. Він пояснив, що хотів погуляти наодинці, але забув попередити старших, що йде з гуртожитку. Працівники поліції провели з неповнолітнім виховну бесіду та передали його опікунам.

А у Каланчацькому районі надійшло повідомлення, що вчора ввечері з дому пішла 17-річна дівчина та не попередила свою бабусю. Поліцейські поспілкувались з бабусею, яка повідомила, що онука могла поїхати зі своїм знайомим до Херсону. Поліцейські вирішили поспілкуватись ще з друзями дівчини, які згадали, що вона збиралась до Миколаївської області провідати подругу. Вже через декілька годин поліцейські знайшли неповнолітню в одному з селищ Миколаївської області в компанії знайомого. Дівчина пояснила, що бабуся не відпускала її на таку далеку відстань від дому, тому вона вирішила не попереджуючи поїхати до селища іншої області зі своїм хлопцем. Поліцейські доправили неповнолітню додому, з нею все добре.

 

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close