Новини

Правоохоронці отримали доступ до банківських документів фірми дружин голови Кіровоградської ОДА та заступника начальника СБУ у Херсонській області

Слідчі Державного бюро розслідувань отримали доступ до банківських документів фірми ТОВ “Медіапівдень”, яку, за даними слідства, створили у 2018 році Андрій Балонь (екс-заступник голови Херсонської ОДА та чинний голова Кіровоградської ОДА) та Юрій Мотрук (заступник начальника СБУ у Херсонській області). Рекламну компанію вони записали на своїх дружин. Дозвіл на вилучення копій документів надав Мелітопольский міськрайонний суд.

“07.10.2019 Територіальним управлінням Державного бюро розслідувань, розташованим у місті Мелітополі, внесено відомості до ЄРДР за фактом зловживання службовим становищем службовими особами Херсонської ОДА та УСБУ в Херсонській області з метою отримання неправомірної вигоди для себе та в інтересах третіх осіб, чим спричинили тяжкі наслідки державним інтересам”, – вказано в ухвалі.

Встановлено, що «Медіапівдень» встановила близько 100 великогабаритних рекламних конструкцій по всій Херсонщині без дозвільних документів. Нагадаємо, що на минулих президентських виборах на бордах «Медіапівдень» розміщувалась лише передвиборча агітація кандидата Петра Порошенка. У його остаточному фінансовому звіті використання виборчого фонду компанія Балоня-Мотрука не значиться. Під час позачергових виборів до Верховної Ради агітацію Порошенка змінили на рекламу інших політичних сил.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від БПП до Зе-команди: Зеленський призначив екс-заступника голови Херсонської ОДА очільником Кіровоградщини

“Протягом 2017-2019 років Херсонською ОДА видано три розпорядження про видачу дозволів на розміщення зовнішньої реклами поза межами населених пунктів на території Херсонського аеропорту. У зв`язку з відсутністю заяв на встановлення засобів зовнішньої реклами поза межами населених пунктів Херсонської області у смузі відведення автомобільних доріг загального користування управління транспорту та зв`язку Херсонської ОДА за погодженням до Укравтодору, як того вимагає п. 8 р. ІІІ Положення, не зверталось. Служба автомобільних доріг у Херсонській області такі погодження також не надавала”, – зазначено в судовій ухвалі.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close