НовиниСПЕЦТЕМА: Чорногорське сміття у Херсоні

Правоохоронці викликали на допит працівників херсонського виконкому

Про нові подробиці у справі про незаконне завезення у Херсоні чорногорського сміття нові подробиці. Як повідомляє у соцмережах депутат міськради Віталій Богданов, слідчі поліції викликали на допит працівників виконавчого комітету.

За його словами, допитуватимуть чиновників, які приймали участь у зустрічах посадовців Ітаки та депутатів, які входять до так званої промерської більшості у міській раді. Прізвища поки невідомі.

Нагадаємо, що раніше правоохоронці встановили, що гарантійний лист з підписом Володимира Миколаєнко відправляв до Чорногорії директор комунальної установи «Херсонський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді» Антон Єфанов. Інформацію про відправлення підтвердив й представник перевізника у Херсоні на допиті у поліції. Також є відповідна накладна поштового відправлення з підписом відправника. 

Варто зазначити, що сам Володимир Миколаєнко раніше заявив, що гарантійний лист з його підписом було підроблено та міська влада не має жодного відношення до афери с чорногорським піском.

Читайте також

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Back to top button
Close
Close